Obozy tenisowe

Rozrywka Sport, rekreacja, hobby

Jesteś zainteresowany aktualną ofertą obozu tenisowego? Nie czekaj! Wejdź na https://www.teniskrakow.pl/obozy-tenisowe/

Wakacje to czas, który można przesiedzieć w salonie, oglądając kolejne programy w telewizji. Możesz też spędzić je w sposób czynny. Ciekawą możliwością spędzenia wolnego czasu jest wyjazd na tenisowy obóz.

Obóz tenisowy – ciekawie i w ruchu

W czasie obozu tenisowego możemy wybrać podstawowy lub intensywny kurs nauki tego sportu. Zazwyczaj zajęcia odbywają się w 4-osobowych grupach po 2 godz. treningu co dzień. Oprócz tego, dzieci uczęszczają do Aqua Parku oraz grają w piantballa i biorą udział w innego rodzaju zabawach. Nie zabraknie też wizyt w lokalnych placówkach kultury i zwiedzania okolicy. Z kolei w czasie pieszej wycieczki można zobaczyć lokalną faunę i florę.

Dokąd na obóz tenisowy?

Myli się ten, kto uważa, że niezapomniane wakacje to wyjazdy za granicą. Aby przeżyć niezwykłe przygody nie trzeba być na drugim końcu świata. Równie ciekawie będzie w Beskidach. Właśnie w takich miejscach organizuje się najpopularniejsze obozy tenisowe.

Obóz tenisowy – odbiorcy

ten typ obozów adresowane są w szczególności do młodszych. Świetnie bawić się będą zarówno gimnazjaliści, jak i uczniowie podstawówek. Istnieją również oferty dla rodziców z dziećmi.

Nasze dane adresowe:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]