Wyprawy w góry – trekkingi w Andach i Himalajach z przewodnikiem

Podróże i turystyka Sport, rekreacja, hobby

Wyprawy w góry - dowiedz się więcej o ofercie na http://bit.ly/2InTWiM

Uwielbiasz zastrzyk adrenaliny oraz sporty ekstremalne? Jeżeli jesteś aktywnym globtroterem doceniającym świetnie przygotowane i bezpieczne eskapady kierowane przez profesjonalnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych podróżników

Planujemy trekkingi, których celem są pasma górskie prawie wszystkich kontynentów. Oferta skierowana jest do zapaleńców górskiej turystyki, tak firm, jak i klientów indywidualnych, którzy kochają czynny wypoczynek i posiadają pewne doświadczenie w tego typu wyprawach. Aby partycypować w wyprawie niezbędna jest świetna sprawność fizyczna, a także dobry stan zdrowia. Organizowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na trzy typy o odmiennym szczeblu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające oraz o poziomie umiarkowanym. Ostatni wariant to wyprawa dla turystów wyróżniających się sprawnością fizyczną, które brały już udział w ekspedycjach na szczyty gór wyższych niż 4000 m n.p.m. Bardzo wysokim poziomem skomplikowania charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, które rekomenduje się osobom o zaawansowanych umiejętnościach i znacznej tężyźnie fizycznej.

Z jakiego powodu powinieneś postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają intensywne doznania. Umożliwiają zarazem spełnienie marzeń oraz poznanie swoich reakcji w ciężkich sytuacjach. Exploruj.pl zatrudnia profesjonalnych liderów i przewodników znających na wylot naturę górskiego obszaru, ale również chętnie dzielących się posiadaną wiedzą z partycypantami wyprawy. Są oni też w stanie zmniejszyć ewentualne ryzyko w ekstremalnych przypadkach. Firma oferuje wyprawy między innymi w Himalaje, Alpy czy na pasmo Riła.

Nasze dane adresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]