Colourpop

Colourpop – szanowana marka kosmetyków już w Polsce

Robienie zakupów Uroda

W sprzedaży kupić można tysiące przeróżnych kosmetyków używanych do makijażu, lecz zwykły konsument potrafi wymienić z pamięci co najwyżej kilka najpopularniejszych firm, które funkcjonują w tej dziedzinie przemysłu. Nie zdajemy sobie sprawy z tego, że wiele szanowanych, ale niszowych marek artykułów do makijażu, jak na przykład Colourpop, ukazało się już na półkach drogerii w Polsce.

Colourpop – szeroki wachlarz kolorów

Firma Colourpop rozpoczęła swoje działanie w Los Angeles, czyli tam, gdzie definiowane są nowe kierunki mody. Z tego powodu błyskawicznie znajduje odpowiedź na każdą ich zmianę. Dzięki temu jest w stanie wypuścić do sprzedaży produkty, które są w danym momencie na topie wśród konsumentów. Za główny cel firma wyznaczyła sobie produkcję niedrogich – a jednocześnie luksusowych – cieni do powiek o najszerszej palecie kolorów. Zdaniem firmy Colourpop absurdem jest to, aby najlepszej klasy artykuły do makijażu kupowały tylko osoby zamożne. Colourpop czerpie inspiracje z najróżniejszych źródeł, jak również namawia swoich odbiorców do pozostawiania opinii dotyczących ich produktów. Produkty tej firmy nie są testowane na zwierzętach. Rekomendują je profesjonalne wizażystki, które chwalą przede wszystkim ich nieprawdopodobną trwałość. Kosmetyki Colourpop lubiane są także przez entuzjastki wizażu, które w poszukiwaniu niecodziennego stylu, nierzadko rezygnują z powszechnie dostępnych szminek czy pudrów.

Kosmetyki Colourpop – gdzie je znaleźć?

Cienie do powiek Super Shock są sztandarowym produktem marki Colourpop. Nie jest to bowiem tradycyjny kosmetyk – ich atutem jest to, że mają postać pianki, która po dotknięciu błyskawicznie zamieniają się w puder. Tym sposobem daje się je nakładać na powieki zarówno za pomocą klasycznych pędzli, jak i palcami. Co ciekawe, można je wedle uznania łączyć, aby otrzymać zróżnicowane barwy. Innym istotnym produktem marki Colourpop jest szminka Ultra Matte, która wyróżnia się wysoką zawartością pigmentów. Chociaż artykuły firmowane przez Colourpop w naszym kraju są rzadkością, można je kupić przez Internet.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]