Lilly Lashes – marka rozpoznawana na całym świecie

Robienie zakupów Uroda

Produkty Lilly Lashes znajdziesz na houseofbeauty.com.pl/m/66-lilly-lashes

Nie okłamujmy się – dziewczyny na całym świecie pragną o gęstych i zdrowych rzęsach. Z nieukrywaną zazdrością przeglądamy pierwsze strony kolorowych czasopism, gdzie królują modelki przyciągające wzrok perfekcyjnym, powłóczystym spojrzeniem. Jednak niewielki odsetek kobiet jest w stanie pochwalić się tym atrybutem, toteż często posiłkują się sztucznymi rzęsami. Teraz za sprawą Lilly Ghalichi, popularnej amerykańskiej gwieździe programów reality, mogą bez pomocy wizażystki osiągnąć zbliżony efekt.

Z czego wykonane są rzęsy Lilly Lashes?

Lilly Ghalichi reklamuje swoim imieniem Lilly Lashes – linię sztucznych rzęs, która jest znana na całym globie . Oferta tej marki jest dedykowana kobietom, które pragną uzyskać efekt dłuższych i grubych rzęs. W ofercie firmy można znaleźć klasyczne rzęsy na pasku, zestawy kępek, które służą do zagęszczania tak górnych, jak i dolnych rzęs oraz zalotki i wodoodporne kleje. Wiele modeli, np. Venice, Istambul oraz Paris jest produkowana z ludzkiego włosia. Natomiast pozostałe modele z kolekcji Glam ( Champagne, Brittany, Hollywood) bądź Luxury (Luxe, Sapphire, Divine) produkuje się z futra norki, które jest starannie sterylizowanego i wyczesywanego. Nieważne jednak, który typ materiału będzie użyty – sztuczne rzęsy Lilly Lashes gwarantują, że oprawa oka będzie wyglądać naturalnie.

Lilly Lashes – kobiety kochają je za trwałość

To, że Lilly Lashes cieszy się popularnością na całym świecie, niewątpliwie nie jest wynikiem jedynie łączenia jej z nazwiskiem Lilly Ghalichi. Zaletą artykułów tej marki jest ich ponadprzeciętna wytrzymałość – wybierając sztuczne rzęsy Lilly Lashes mamy zatem gwarancję, iż można je aplikować wielokrotnie. To wszak z tej przyczyny akcesoria te chwali i używa ich na co dzień wiele gwiazd telewizji i muzyki, które okrzyknięto ikonami stylu . Nad Wisłą rzęsy Lilly Lashes można kupić w sklepach internetowych.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]