Mierzi się minimalizm? Kerasan Retro jest dla Ciebie!

Urządzanie wnętrz

Choć w wnętrzarstwie nadal zauważyć można nowe trendy, nie ubywa entuzjastów wnętrz urządzonych tradycyjnie. Ludzie, którzy wolą charakterystyczne dla starej szkoły pomysły i klasyczną estetykę nie będą mieć trudności ze znalezieniem akcesoriów dopasowanych do ich potrzeb. To właśnie dla takich klientów swoją marka Kerasan przygotowała linię Retro, w której czekają na nas umywalki, wanny i meble łazienkowe. Co przygotowali projektanci firmy? Czemu warto zdecydować się na wanny i muszle z linii Kerasan Retro?

Czym cechuje się seria Kerasan Retro?

Eksperci pracujący przy serii Kerasan Retro zamierzali stworzyć akcesoria przypominające projekty z Belle Epoque. Ze względu na klasyczne wzornictwo, Kerasan Retro okazuje się bardzo cenione przez kierowników pensjonatów, ale nie brakuje jej entuzjastów także wśród przeciętnych użytkowników. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie przepadają za prostotą współczesnego designu, stawiając na eleganckie dekoracje oraz sprawdzone barwy. Nie oznacza to jednak, że sprawdzą się tylko w tradycyjnych łazienkach – doskonale komponują się również z bardziej innowacyjnymi dodatkami.

Kerasan Retro – zalety

Kerasan Retro to jednak nie tylko doskonałe projekty. Marka wszak wie o tym, iż wnętrze łazienek musi być odporne i funkcjonalne, więc opisywane akcesoria wykazują te parametry. Są również chronione – producent wymieni albo naprawi uszkodzone wanny. Akcesoria z linii Kerasan Retro to doskonałe rozwiązanie dla klientów ceniących sobie wytrzymałość i stylowy wygląd.