Umywalki Bathco – elegancja i wytrzymałość

Urządzanie wnętrz

Bathco to jeden z najstarszych wytwórców ceramiki łazienkowej. Marka została stworzona ponad trzydzieści lat temu w Hiszpanii, obecnie aktualnie działa w wielu państwach całego globu. Zainteresowanie, jakim cieszą się jej produkty, nie powinna jednak dziwić – Bathco cechuje solidność oraz niebanalne wzornictwo. Potrafi usatysfakcjonować wszystkich nabywców, zaś jej wyroby staną się na pewno dekoracją każdej toalety. Czym charakteryzują się umywalki Bathco? Co poza tym czeka na nas w ofercie marki?

Umywalki Bathco – design przede wszystkim

To design okazuje się wizytówką Bathco. Firma dba o to, by zadowolić najróżniejszych klientów – tak miłośników tradycyjnego wzornictwa, jak tych, którzy wolą inne, nowoczesne rozwiązania. W ofercie Bathco czekają na nas wanny oraz brodziki dostosowane do nowoczesnych łazienek i produkty kierowane do klientów, którzy najlepiej czują się we wnętrzach urządzonych z szacunkiem dla wnętrzarskich sprawdzonych rozwiązań.

Umywalki Bathco – wytrzymałość i solidność

Drugim plusem wyrobów Bathco okazuje się spora wytrzymałość na wpływ wody i pęknięcia. Projektanci firmy troszczą się o to, by ich wanny czy brodziki sprawdzały się także w ekstremalnych warunkach. Warto też napisać, że Bathco oferuje swoim klientom serię produktów EKO, które produkowane są wyłącznie z materiałów całkowicie przyjaznych dla przyrody. W katalogu Bathco dostępne są, oprócz ceramiki, także najróżniejsze dodatki do elegancko zaaranżowanej łazienki.