Umywalki

Urządzanie wnętrz

Catalano to marka działająca na rynku sanitarnym od kilkudziesięciu lat. Ofertę adresuje na szczęście nie tylko do zwolenników wzorniczych sprawdzonych rozwiązań – wciąż robi wszystko, by opracowywać umywalki, które zgrają się z nowoczesnymi modami. Interesujący, typowy dla Italii typ projektowania Catalano komponuje z wielką wytrzymałością swoich wyrobów – umywalki opisywanej firmy bez problemów wytrzymają nawet kilkadziesiąt lat w każdych sytuacjach. Co więc czeka na nas w jej katalogu? Czemu opłaca się postawić na artykuły Catalano?

Dlaczego dobrze wybrać Catalano? Umywalka zaskakuje dobrym wzornictwem

To design jest wyróżnikiem Catalano – umywalka tej firmy będzie we wszystkich sytuacjach wyróżniała się wśród innych. Ciekawe kształty zarówno doskonale wyglądają, ale również pełną ważną rolę, gdy chodzi o higienę – umywalki Catalano są tak tworzone, żeby ich sprzątanie było jak najmniej kłopotliwe. W katalogu Catalano czekają zarówno tradycyjne projekty, jak i serię Impronta, a ta z pewnością przypadnie do gustu entuzjastom innowacyjnego designu.

Catalano – umywalka na dekady

Solidność to kolejna zaleta Catalano – umywalka bez trudu posłuży kilkadziesiąt lat, gdyż produkowana jest wyłącznie ze sprawdzonych materiałów. Nie straszne są jej woda czy pęknięcia, a powierzchnia nigdy nie traci gładkości. Jest tak ze względu na to, że umywalki Catalano wypiekane są w temperaturze więcej niż tysiąca°C. To korzystnie wpływa na prostotę utrzymania ich w czystości oraz bardzo zwiększa wygodę korzystania z ubikacji.