Urządzasz łazienkę? Sprawdź baterie Tres

Urządzanie wnętrz

Zakup sprzętu sanitarnego nie będzie łatwym zadaniem. Baterie czy umywalki powinny wszak doskonale wyglądać i pasować do aranżacji pomieszczenia. Estetyka oczywiście nie jest jedyną cechą, którą muszą mieć elementy wyposażenia toalety – z uwagi na wszechobecną tam wilgoć, ważna jest też odporność na jej działanie. O czym zatem nie zapominać przy kupnie wyposażenia sanitarnego? Jak uniknąć błędów? Najlepiej kupować jedynie wyroby uznanych marek – takich jak Tres, który działa już od 40 lat.

Tres – baterie która posłuży dekady

W oczach inżynierów Tres najważniejsza jest trwałość produktów. Z tego względu więc wszystkie produkowane są wyłącznie z przetestowanych surowców. Tres produkuje je tylko w zakładach, których jakość jest regularnie sprawdzana, co zapewnia wytrzymałość wszystkich produktów. Innowacyjne rozwiązania wykorzystywane przy wyrobie armatury Tres sprawiają zaś, iż używanie ich będzie naprawdę proste. To najwyższa klasa proponowanych nam kranów jest powodem tego, iż Tres działa obecnie w różnych zakątkach całego globu.

Armatura Tres do eleganckich łazienek

Pisząc o Tres, nie można nie wspomnieć też o oryginalnym wzornictwie cechującym wszystkie wyroby tej firmy. Wizytówką Tres są zwłaszcza nowoczesne pomysły, których trudno szukać w armaturze konkurencji – na przykład komputerowe sterowanie. Powinniśmy również wspomnieć o linii Study Color, w której dostępne są barwne baterie, będące rzadkością wśród produktów z kręgu ceramiki sanitarnej.