Wyjątkowe miski wiszące Catalano

Urządzanie wnętrz

Zaaranżowanie łazienki potrafi być powodem prawdziwych problemów. Ze względu na specyfikę tego pomieszczenia, powinniśmy zatroszczyć się o to, aby znajdujące się w nim przedmioty były odporne na działanie wilgoci oraz pęknięcia. Oprócz tego istotny będzie również styl wykorzystywanych w ubikacji umywalek i baterii – przecież to one wpływają na jej wygląd. Właśnie dlatego niemałym zainteresowaniem cieszą się wyroby Catalano – miska wisząca, wanny czy wiele innych.

Catalano – miska wisząca do nowoczesnej łazienki

Catalano to marka znana ze swoich niebanalnych projektów. Nie może to zaskakiwać, gdyż fabryka marki działa w Italii, a te są uważane za stolicę światowego designu. Wszystkie wyroby Catalano – miska wisząca, umywalka czy bidet – charakteryzują się doskonałym wyglądem, który powoduje, iż idealnie sprawdzą się w eleganckich ubikacjach. Catalano pamięta też o zwolennikach klasycznych pomysłów, oferując im wyroby będące hołdem dla dawnej szkoły wnętrzarstwa.

Catalano – miska wisząca na lata

Produkty Catalano charakteryzują się również wielką solidnością – firma dokładnie wybiera surowce, z jakich produkuje miski podwieszane oraz brodziki. Jej specjaliści świetnie zdają sobie również sprawę, jak ważna w łazience okazuje się czystość – z tego powodu wyroby tej firmy charakteryzują się prostymi liniami, gdyż te znacznie upraszczają ich konserwację i minimalizują ryzyko pojawienia się niebezpiecznych dla ludzi bakterii.