Wyjątkowe umywalki – Scarabeo

Urządzanie wnętrz

Scarabeo to włoska marka proponująca nam ceramikę łazienkową. W jej ofercie dostępne są między innymi umywalki stołowe lub podwieszane, miski klozetowe czy brodziki prysznicowe. Marka działa od roku tysiąc dziewięćset siedemdziesiątego czwartego, zatem jest jednym z najbardziej doświadczonych obecnych na rynku do chwili obecnej wytwórców ceramiki toaletowej. Jak wytłumaczyć dobrą opinię jej produktów? Dlaczego warto postawić na jeden z nich?

Postaw na Scarabeo – umywalki i wiele innych artykułów

Zaletą Scarabeo są niewątpliwie świetne projekty – firma wywodzi się wszak z Italii, która od dawna znana jest z ciekawego projektowania. Co znajdziemy w katalogu Scarabeo? Umywalki, które łatwo dopasować do wystroju nawet nietypowej ubikacji. Znajdziemy wśród nich tak pozycje dla miłośników tradycyjnego wzornictwa, jak i ludzi, którzy wolą innowacyjne projekty. Scarabeo, w przeciwieństwie do wielu innych marek, proponuje nam także barwne umywalki i bidety.

Z czego słynie Scarabeo? Umywalki posłużą dziesięciolecia

Scarabeo nie zdobyłoby takiego uznania, jeśli ich produkty nie służyłyby odpowiednio wiele. Właśnie odporność jest kolejną zaletą typową dla Scarabeo – umywalki tej firmy także w ekstremalnych warunkach nie psują się i pozostają w stu procentach funkcjonalne. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, bowiem filozofią firmy jest produkować artykuły, które łączą wytrzymałość i pełen komfort, a oprócz tego będą doskonale wyglądały w najróżniejszych pomieszczeniach.