Koniec z ręcznym księgowaniem faktur w firmie! O automatycznej księgowości

Usługi finansowe i rachunkowe

Skieruj się tutaj, jeśli szukasz więcej informacji na temat Flobo - automatycznej obsługi należności.

Biznesmeni stale poszukują rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a przy tym ograniczyć czas przeznaczany na wykonywanie niektórych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale również obsługuje windykację zaległych należności.

Automatyczne księgowanie faktur – na czym to polega?

Automatyczna obsługa należności za pośrednictwem Flobo możliwa jest na skutek zintegrowania tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz programem fakturowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera dane o wystawionych fakturach, a później obserwuje czy przyszły wpłaty od kontrahentów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, pozwala aplikacji na identyfikację poszczególnych płatników, bo każdy z nich ma nadany unikalny numer rachunku bankowego, na który przelewa należności. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z czasochłonnego obowiązku ręcznego księgowania przelewów, co pozwala mu skoncentrować się na wykonywaniu innych kluczowych dla sukcesu firmy działań. Robot Flobo do automatycznej księgowości spełni potrzeby nie tylko ogromnych podmiotów, ale również i tych niewielkich, które w ciągu miesiąca obsługują około 100 faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną pożyteczną funkcją, szczególnie przydatną dla tych właścicieli firm, którzy regularnie napotykają problemy z migającymi się od zapłaty kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji należności.

W jakich przypadkach przyda się Flobo – robot do automatycznego księgowania faktur

Nie jesteś przekonany czy robot Flobo to użyteczna usługa dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo proponuje kilka rodzajów automatyzacji procesów obsługi należności, z których zdołasz zamówić tę, która idealnie spełni Twoje oczekiwania. Ten robot bez trudu obsługuje przelewy z tytułu abonamentów, dlatego rewelacyjnie sprawdzi się w szkołach językowych czy niepublicznych, a więc tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Flobo przyda się również hotelom, domom wypoczynkowym, a nawet biurom turystycznym – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i realizowane w ustalonych transzach. A co z firmami oferującymi przeróżne usługi? Jeśli firma za realizację usługi pobiera płatności z góry, Flobo będzie nadzorować wpłaty do klientów i nadawać dalszy bieg tylko opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]