Kredyt inwestycyjny dla firm na rozwój Twojego przedsiębiorstwa

Usługi finansowe i rachunkowe

Jeśli prowadzisz firmę, z pewnością przechodziłeś trudniejsze okresy pod kątem finansowym. Partnerzy, którzy zwlekają z opłaceniem faktury lub nieprzewidziane wydatki na rozwój działań – problemów może być wiele. Wybawieniem może kredyt na działalność gospodarczą.

Rodzaje kredytów dla firm

Jest wiele sposobów na wsparcie rozwoju przedsiębiorstwa. Kredyt inwestycyjny dla firm pomaga realizować ich chęć rozwoju, a kredyt gotówkowy dla firm będzie zbawiennym zastrzykiem pieniężnym podczas gorszego momentu działalności. Przy wyborze odpowiedniego kredytu należy kierować się dopasowaniem oferty do obranego modelu biznesowego. Na przykład jeżeli rozliczamy się z Urzędem Skarbowym na podstawie KPiR lub ryczałtu, powinniśmy odszukać taką ofertę, która wyraża zgodę na powyższą metodę rozliczenia.

Kredyt dla firm bez zaświadczeń o dochodach

Wielu przedsiębiorcom udzielano kredytu dla firm bez zaświadczeń z ZUS i US, a nawet bez wykazania dochodu i obrotu. Aby dołączyć do grona zadowolonych kredytobiorców, najlepiej skorzystać z porady sprawdzonego doradcy kredytowego, który zna wszystkie dostępne na rynku oferty i będzie potrafił znaleźć tę najkorzystniejszą. Będzie on pomocny również w przypadku, gdy chciałbyś uniknąć sprawdzenia przez bank rejestrów KRD i BIG.

Kredyt dla firm z krótkim stażem

Jeśli bank odmówił Ci pożyczki z uwagi na krótki staż firmy, nie martw się. Na rynku pojawiają się oferty banków, kierowane do raczkujących przedsiębiorstw. Niektóre z nich są dostępne także dla firm, które niedawno zostały założone! Tutaj jednak również niezbędna będzie konsultacja z doradcą, który zaproponuje kredytów dla prowadzących działalność gospodarczą już od pierwszego dnia po założeniu firmy.