bufet kawowy, catering firmowy

Catering biurowy niezbędny na konferencjach i szkoleniach

Usługi

Ważne spotkanie biznesowe, warsztaty lub konferencja – każde większe przedsiębiorstwo z pewnością pewnego dnia stanie przed problemem zaplanowania eventu tego rodzaju. Wiąże się to z różnymi zadaniami, które na ogół nie należą do zakresu obowiązków realizowanych przez pracujące tam osoby, jak np. dostarczenie przekąsek oraz napojów dla jego uczestników. Jeśli planowane wydarzenie przyciągnie mnóstwo osób, wypada zamówić usługę cateringu firmowego.

Poczęstunek bez niebezpieczeństwa pobrudzenia odzieży – o cateringu dla firm

Kursy oraz konferencje biznesowe to wydarzenia, które przeciętnie trwają po 5-6 godzin, nierzadko nawet przez 2-3 kolejnych dni. Ich uczestnicy dostają szczegółowy harmonogram prelekcji, między którymi zaplanowane są na ogół dwie-trzy kwadransowe przerwy, w trakcie których niemożliwe jest spożycie kompletnego obiadu w pobliskiej restauracji. Dlatego niezbędne jest zapewnienie gościom napojów i małych przekąsek, które mogą w mgnieniu oka spożyć podczas przerwy, a o ile organizator pozwoli, nawet zanieść ze sobą na salę wykładów. Podmioty świadczące usługę cateringu firmowego zajmują się przygotowaniem stolika z gorącymi i zimnymi napojami, przede wszystkim z kawą oraz herbatą, a także z drobnymi przekąskami, które można skonsumować bez obaw o ubrudzenie garnituru czy dłoni. Oferta cateringu dla firm obejmuje również użyczenie urządzeń do przygotowania ciepłych napojów.

Przerwy kawowe – ważna część kursów biznesowych

Przerwa kawowa jest nadzwyczaj istotna, daje wszak uczestnikom czas na rozluźnienie się po kilku godzinach głębokiego skupienia. Dodatkowo jest to także sposobność nawiązania kontaktu z pozostałymi gośćmi oraz przedyskutowania w mniejszej grupie problemów omawianych na kursie. Sprzęt z kawą i słodkimi napojami, który stoi na stołówkach biurowców, nie ma szans dorównać perfekcyjnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Goście renomowanych sympozjów bądź płatnych szkoleń nie mogą wszak pić z tekturowych pojemniczków, spożywając przyniesione z domu lub kupione po drodze w piekarni sandwicze. Skorzystanie z usługi cateringu firmowego podniesie więc prestiż szkolenia i zarazem pokaże, iż jego organizator zadbał także o komfort uczestników.

Nasze dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]