Catering imprezowy – obsługa imprez w salach bankietowych i w plenerze

Usługi

Sprawdź, kto ma w swojej ofercie catering imprezowy.

Okres letni obfituje w niezmiernie modne ostatnio pikniki firmowe czy wydarzenia na świeżym powietrzu, ale w zasadzie każdego tygodnia w różnych miejscowościach w Polsce mają miejsce sympozja, benefisy bądź gale. Takie eventy muszą mieć odpowiednią oprawę, której niezbędną częścią są profesjonalnie przyrządzane i smakowite posiłki. Rozsądnym rozwiązaniem jest zakontraktowanie podmiotu świadczącego kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Smakowite potrawy, profesjonalna obsługa – o cateringu imprezowy

Wybrałeś już miejsce, gdzie zorganizujesz piknik lub zamówiłeś salę na imprezę? To świetnie! Teraz musisz zadbać o to, żeby uczestnicy imprezy mieli możliwość zjedzenia smakowitych przekąsek, ciepłych potraw i napojów. Miej na uwadze, że na czas istotnych wydarzeń nie wystarczy ustawić stoliki z cateringiem gdzieś z boku sali i spodziewać się, że zaproszeni goście obsłużą się samodzielnie. Cała oprawa eventu ma znaczenie – przemyślane ustawienie stołów, stylowe dekoracje, jak również poprawne ułożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy eventu na pewno będą też zadowoleni, jeśli potrawy będą zaaranżowane na talerzu jak w najlepszych restauracjach, a posiłki będą serwować im profesjonalni kelnerzy.

Pokaz live cooking i nie tylko – zalety profesjonalnego cateringu na imprezę

Atutem korzystania z oferty cateringu eventowego jest niezaprzeczalnie to, iż zatrudniony zespół nie tylko przygotuje świetne dania, ale także drobiazgowo zatroszczy się o całą jego oprawę. Napoje i potrawy zostaną dowiezione w wyznaczoną lokalizację, zespół firmy cateringowej ustawi i udekoruje stoły, a potem wykwalifikowani kelnerzy obsłużą obecnych w czasie wydarzenia. Na życzenie zamawiającego, na ile umożliwią to warunki wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą uatrakcyjnić imprezę pokazem live cooking, co dla uczestników może być jedyną w swoim rodzaju sposobnością, by zobaczyć z bliska jak pracują najlepsi kucharze. Trzeba wybrać firmę cateringową, która działa na rynku od długiego czasu i która jest biegła w organizacji i obsłudze różnorodnego typu eventów, zarówno tych takich na setki uczestników, jak i niewielkich. Podczas ustalania szczegółów oferty zasugeruje ona, które napoje, dania oraz przekąski perfekcyjnie będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby dostarczy własne zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Nasze dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]