Co powinien umieć DJ- na wesele?

Usługi

Przed laty nie potrafiliśmy wyobrazić sobie ślubu bez kapeli. Nasze upodobania rzecz jasna stale się zmieniają, zaś obecnie chętniej wybieramy profesjonalnego DJ-a. Nie ma w tym oczywiście nic zaskakującego, bowiem wynajęcie DJ-a na wesele ma sporo atutów. Najistotniejsza na pewno jest gwarancja tego, że na imprezie zagrana będzie muzyka wybranych wykonawców w dobrych wersjach. DJ na wesele okaże się także najlepszym rozwiązaniem dla tych klientów, którzy zamierzają zapłacić za kompletną usługę – oferta DJ-a zwykle zawiera także oświetlenie oraz konferansjerkę. Jak więc znaleźć DJ-a na wesele?

DJ na wesele – wiedza dotycząca muzyki

Dobry DJ na wesele musi być obeznany z muzyką różnych gatunków – nie zaś jedynie tą, która zwykle grana jest na weselach, bo gusta par młodych są wszak bardzo zróżnicowane. Istotne jest to, by potrafił dopasować muzykę do klimatu przyjęcia, jego gości i okoliczności. Niezbędna okaże się także znajomość obsługi sprzętu grającego – aby muzyka dobrze brzmiała, powinien właściwie ustawić wszystkie parametry wzmacniaczy.

DJ na wesele – co oprócz muzyki?

Pamiętajmy, że DJ- na weselu często angażowany jest w charakterze konferansjera. Przed skorzystaniem z konkretnej oferty bezwzględnie sprawdźmy zatem, jak DJ sprawdza się w tym charakterze – zwróćmy uwagę na swobodę mówienia i jego kulturę osobistą. Odpowiedni DJ na wesele musi potrafić również konfigurować oświetlenie – w ogromnym stopniu wpływa to na atmosferę imprezy.