Jakich zleceń podejmie się agencja detektywistyczna?

Usługi

Usługi detektywistyczne zyskują w naszym kraju popularnością – dzięki nim można uzyskać dowody do spraw toczących się przed sądem, znaleźć bezcenne informacje na temat rodziny, jak również pracowników. Profesjonalna agencja detektywistyczna oferuje kompleksowe usługi i pozwala na sprawdzenie między innymi zasadności wystawienia zwolnienia lekarskiego, warunków i sposobu opieki nad małoletnim, wierności małżonka czy ustalenie źródeł dochodu. Firmy detektywistyczne zatrudniają rzetelnych pracowników dysponujących specjalistyczną wiedzą z zakresu nowych technologii czy prawa, co pozwala na łatwiejsze zdobycie cennych informacji.

Kto zazwyczaj korzysta z pomocy firmy detektywistycznej?

Z oferty agencji detektywistycznych zwykle korzystają osoby pragnące wykazać niewierność męża lub żony i zaprezentować je jako dowód w sprawie rozwodowej. Nierzadko zdarzają się też sprawy dotyczące ustalenia pobytu małoletniego, który padł ofiarą uprowadzenia rodzicielskiego. Szerokie spektrum usług oferowanych przez profesjonalne agencje detektywistyczne sprawia, że z ich pomocy korzystają nie tylko osoby prywatne, ale też firmy, które chcą sprawdzić swoich pracowników. Jest to popularne w szczególności w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej pracownika do zachowania tajemnicy przedsiębiorstwa) albo umów o zakazie konkurencji.

Biuro detektywistyczne – czemu warto zaufać zawodowcom?

Agencja detektywistyczna posiada specjalistyczny sprzęt, który umożliwia w szybki i skuteczny sposób zdobyć kluczowe dane. Są to m.in. profesjonalne kamery, lokalizatory GPS czy aparaty. Ich pracownicy mają też praktykę w sprawdzaniu ksiąg sądowych. Raport wykonany przez detektywa to niezbity dowód, który można użyć w przypadku rozprawy sądowej.