Konsultant ślubny – pomoc w organizacji wesela

Usługi

Zgłoś się po pomoc do konsultanta ślubnego Kraków

Dzień ślubu to najistotniejszy dzień w życiu każdej kochającej się pary. Decyzja o tym, aby iść przez życie we dwójkę związana jest najczęściej z koniecznością organizacji przyjęcia weselnego. Młode pary chcą, by w ten dzień wszystko było zapięte na ostatni guzik. By tak właśnie się stało, trzeba sięgnąć po usługi konsultanta ślubnego.

Konsultant ślubny – jakie powierzyć mu obowiązki?

Celem konsultanta ślubnego jest dopieszczenie kwestii mających związek tak z samą ceremonią zaślubin, jak i weselem. Konsultant ślubny zatroszczy się o wybór właściwego fotografa oraz ekipy, która podczas ślubu i przyjęcia weselnego nakręci z niego relację. To jemu powierza się również wyszukanie kwiaciarni, która zrobi bukiety na ślub, a także przyozdobi wnętrze kościoła oraz salę weselną. Często pomoże on także wyszukać DJ-a bądź zespół, który zatroszczy się o muzykę na weselu. Niewątpliwą zaletą skorzystania z usług świadczonych przez konsultanta ślubnego jest zdjęcie z siebie ogromnej liczby zobowiązań. Narzeczeni mogą wówczas całkowicie skupić się na przygotowaniu do zawarcia ślubu. Nie muszą oni poświęcać swojego czasu na poszukiwanie sali, zespołu czy kwiaciarni. Z pomocą konsultanta ślubnego dzień zawarcia ślubu oraz przyjęcia weselnego może stać się wydarzeniem wyjątkowym, a równocześnie zupełnie pozbawionym zbędnego stresu. Nie należy martwić się czy wszystko odbędzie się zgodnie z planem, ponieważ piecze trzyma nad tym fachowiec.

Konsultanci ślubni – gdzie ich znaleźć?

Obecnie coraz więcej osób stawia na oferowanie pomocy z obszaru organizacji przyjęć weselnych, zatem znaleźć konsultanta ślubnego nie jest trudno – wystarczy skorzystać z Internetu. Ogromna część osób, które trudnią się organizacją wesel ma własne strony internetowe, dzięki którym można się zaznajomić z zakresem świadczonych usług i przykładowymi ich realizacjami. Dzięki temu można się dowiedzieć, czego oczekiwać oraz jaki styl ma konsultant. Dobry konsultant ślubny zawsze bierze pod uwagę preferencje oraz oczekiwania swoich klientów, ale równocześnie nie boi się udzielania rekomendacji. Tylko wtedy ślub będzie zorganizowany perfekcyjnie.

Nasze dane adresowe:
What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]