Kraków Airport Taxi – na czym polega na usługa?

Logistyka i spedycja Usługi

Na uczęszczanych lotniskach znalezienie taksówki może stać się sporym wyzwaniem. Jeśli jeszcze turyści czy tutejsi z konkretnego miasta na pewno się z tym uporają, to przedsiębiorcy będą mieć poważne kłopoty – ich obecność w tym miejscu jest zazwyczaj wszak zaplanowana z ogromną dokładnością. Dobrze więc zawczasu pomyśleć o przewozie do celu podróży. Firmy świadczące tego rodzaju usługi funkcjonują we wszystkich miejscowościach z ważnymi portami lotniczymi – na przykład w stolicy, Łodzi czy w Krakowie. Należy jednak zaznaczyć, iż takie firmy odznaczają się nie tylko opcją zlecenia taksówki na daną porę – posiadają poza tym wiele innych zalet. Czemu zatem warto wybrać usługę Kraków Airport Taxi?

Ekskluzywne Kraków Airport Taxi

Atutem usługi Kraków Airport Taxi jest także klasa aut – firma ją proponująca wykorzystuje jedne najbardziej luksusowych modeli Mercedesa oraz innych wiodących marek samochodów. Wielkie znaczenie ma także to, że wybierając tę formę transportu nie trzeba jechać z obcymi pasażerami – auto podstawione jest wyłącznie dla nas i kontrahenta w interesach. Warto wspomnieć też o tym, że pasażerowie Kraków Airport Taxi mogą jeździć nie tylko po stolicy Małopolski – możliwe będzie wszak zamówienie podróży do innych miejscowości w Małopolsce oraz poza nią.

Ile wydamy na Kraków Airport Taxi?

Trasy do najpopularniejszych Business Parków i biur koncernów, rozmieszczonych w obrębie miasta, pasażerów Kraków Airport Taxi nie będą wynosić więcej niż 100 PLN. Na trochę wyższe ceny powinniśmy być gotowi, kiedy chcemy zlecić kurs do innego miejsca leżącego w regionie. Na przykład, trasa do Wieliczki do wydatek od osiemdziesięciu do stu dwudziestu PLN – zależnie od tego, ilu pasażerów będzie przewożonych danym kursem. Z kolei na biznesowy kurs luksusowym samochodem do Oświęcimia lub Katowic wydamy około 300 zł. Korzystanie z transportu Kraków Airport Taxi zapewnia wygodne warunki na czas wyjazdu służbowego, które zadowolą najbardziej wybrednych.