Nie stresuj się weselem – zamów usługę cateringu weselnego

Usługi

Chcesz zlecić catering weselny w Krakowie? Kliknij w to miejsce.

Imprezy okolicznościowe, które są na ogół ważnym zdarzeniem dla członków rodziny, takie jak chrzty, wesela bądź komunie, od dawna przestały być urządzane w domu jedynie dla najbliższego kręgu krewnych i znajomych. Obecnie są to wydarzenia, na których pojawia się często ponad sto osób. Oczywiste jest zatem to, że jedna osoba nie ma możliwości samodzielnie zaplanować menu, a potem przygotować oraz dostarczyć posiłki uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, gdy świętowanie przewidziane jest na parę godzin i odbywa się w wynajętej sali. Stąd też pojawiło się spore zapotrzebowanie na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Dlaczego warto zamówić catering na wesele?

Urządzanie zabawy weselnej to duży stres, wywołany licznymi godzinami poświęconymi na wysyłanie zaproszeń, sporządzanie listy gości, dobór wystroju sali czy poszukiwanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To również potrzeba zagwarantowania wystarczającej ilości przekąsek i trunków podawanych w trakcie imprezy, a co istotne – przygotowanie gorących dań, które oczarują gości i zbiorą ich przy stole. Główny posiłek na zabawie weselnej powinien mieć znakomitą oprawę. Uczestnicy bowiem oczekują tego, żeby stoliki były poprawnie nakryte i wspaniale przystrojone, potrawy były smaczne i ładnie skomponowane na talerzach, jak również żeby obsługa profesjonalnie donosiła gościom kolejne posiłki. Wysoki poziom organizacji zagwarantują jedynie firmy cateringowe zatrudniające wykwalifikowanych szefów kuchni, kelnerów i managerów, gotowych na obsługę eventów zarówno w plenerze, jak i tych organizowanych w salach.

Catering na wesela – menu dopasowane do charakteru przyjęcia

Każdy rodzaj przyjęcia okolicznościowego rządzi się własnymi regułami, zarówno w przedmiocie aktywności dla zaproszonych, jak i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe z reguły posiadają przygotowany uprzednio spis oferowanych dań głównych, przekąsek i napojów zgodnych z stylistyką wesel. Bazową ofertę można zobaczyć na stronie firmy bądź uzyskać tę informację kontaktując się z jej przedstawicielem. Klient ma więc możliwość osobiście złożyć jadłospis z proponowanych potraw. Trzeba jednak podkreślić, iż firmy świadczące usługę cateringu weselnego są też otwarte na nowe sugestie i częstokroć na prośbę klienta są gotowe przyrządzić unikalne kompozycje dań.

Nasze dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]