Opieka nad grobami

Usługi

Skieruj się tu jeśli potrzebujesz zlecić opiekę nad grobami Kraków

Wygląd pomników zmarłych bliskich jest świadectwem naszej pamięci. Często niestety nie znajdujemy czasu, by się nimi zająć – także, jeśli nagrobki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, w którym żyjemy. Szczególne trudności stają się naszym udziałem jednak, jeśli naszych najbliższych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami z pewnością nie będziemy mieli czasu. Nie oznacza to jednak, że miejsca spoczynku są skazane na to, by pozostać brudne – świetnym rozwiązaniem będzie wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega opisywana usługa?

Opieka nad grobami coraz popularniejsza

Na opisywaną usługę stawiają nie tylko osoby, którym brakuje wolnej chwili – wśród klientów specjalizujących się w tym przedsiębiorstw łatwo znaleźć także emerytów, którzy na sprzątanie grobów zmarłych krewnych zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami nierzadko proponują także inne usługi, czyli zakładanie ławek lub pomoc w załatwieniu przedłużenia opłaty lub poprawienia liter.

Ile kosztuje opieka nad grobami?

Stawki, które musimy opłacić osobom czuwającym nad nagrobkami naszych krewnych są naprawdę zróżnicowane. Zależne są zwłaszcza od rodzaju pomocy – kiedy decydujemy się na jedynie pojedyncze sprzątanie, zapłacimy od 30 do 40 PLN. Gdy natomiast chcemy, by firma czyściła nagrobek co cztery tygodnie, musimy pogodzić się z kosztem nawet 400 złotych rocznie. Nie zapominajmy, iż stawki zależne są także od rozmiarów grobów, zaś najbardziej kosztowne będzie utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Nasze dane adresowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]