Organizujesz imprezę firmową? Dowiedz się, jak znaleźć salę do wynajęcia

Usługi

Jeżeli potrzebujesz zlecić organizację imprez firmowych, skieruj się tutaj.

Przyjęcia firmowe to nie tylko spotkania integracyjne bądź pikniki dla zatrudnionych i ich rodzin, mające za zadanie uformowanie silnych więzi pomiędzy pracownikami i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują ekskluzywne eventy, np. po to, żeby celebrować otrzymane nagrody branżowe, jak również rozmaite sympozja, kursy czy gale dla wspólników biznesowych. Takie imprezy muszą być odpowiednio przygotowane, tym bardziej jeśli mają być wykorzystane później w celu marketingowym.

Na co zwrócić uwagę szukając lokalu do wynajęcia na organizację imprezy firmowej

Jeśli nie posiadamy w firmie pojemnych pomieszczeń, w których uda się wyprawić bankiet, trzeba poszukać propozycji najmu sal, które pomieszczą wszystkich sproszonych uczestników uroczystości. Istotne jest, żeby miejsce, w którym organizujemy imprezę współgrało swoim stylem do rangi planowanej uroczystości. Ważne bankiety dla wspólników firmy, w czasie których fetowany jest jej nadzwyczajny sukces, nie powinny zostać urządzone w zwykłej sali. Należy w takich sytuacjach urządzić event w stylowym miejscu, które zdecydowanie zaakcentuje prestiż wydarzenia. Z kolei jeśli na imprezę sproszeni zostaną uczestnicy nie zamieszkujący w najbliższym sąsiedztwie sali należy zdecydować się na lokal, zlokalizowany obok rozbudowanej bazy noclegowej, do której bez przeszkód można dotrzeć w kilkadziesiąt minut.

Organizacja imprezy firmowej

Organizując event firmowy nie wolno zignorować tak ważnego elementu, jak zapewnienie uczestnikom zimnych oraz ciepłych napojów i posiłków. Preferowanym rozwiązaniem jest zlecenie tego zadania kompetentnej firmie cateringowej, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dostarczenie w umówione miejsce smacznych potraw dla obecnych, ale dodatkowo doradzi jakie potrawy wybrać do menu i zajmie się ozdobieniem stolików. W czasie prestiżowych gal wskazane jest też zapewnienie zaproszonym doskonałej obsługi. Powinno się więc postawić na pomoc firm cateringowych zatrudniających w swoim teamie kelnerów, którzy profesjonalnie podadzą kolejne posiłki oraz doświadczonych szefów kuchni, którzy przygotują nie tylko smaczne, ale i oszałamiające wizualnie dania.

Nasze dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]