Parking długoterminowy przy lotnisku – czy warto z niego korzystać?

Logistyka i spedycja Usługi

Więcej informacji o lotnisko Kraków parking długoterminowy uzyskasz tutaj.

Jedziesz na urlop za granicę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Sprawdź, czy zostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest dobrym rozwiązaniem.

Parking w pobliżu portu lotniczego – wygoda i bezpieczeństwo

Lotnisko Kraków-Balice to jedno z większych i najbardziej obleganych portów lotniczych w Naszym kraju. Ci, którzy planują podróż za granicę, mogą skorzystać z usługi czynnego przez całą dobę, długoterminowego parkingu monitorowanego, znajdującego się bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a bezpieczeństwa pozostawionych samochodów pilnują kamery monitoringu oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony i posiada szlaban, co zapewnia, iż nikt niepowołany nie będzie miał możliwości dotarcia do pojazdów tam zostawionych. Parking długoterminowy to idealne rozwiązanie w przypadku pasażerów ze sporą liczbą bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć dźwigania ciężkich pakunków w pociągu czy autobusie.

Parking długoterminowy – czemu opłaca się z niego skorzystać?

Przeważającym atutem parkingu przy lotnisku w w Krakowie są atrakcyjne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest umiejscowione zaledwie 1000 metrów od portu lotniczego. Panda Parking oferuje też darmowy transfer pasażerów bezpośrednio pod terminal – jazda trwa zaledwie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja miejsca parkingowego jest dostępna online lub na telefon – ekspresowo i bez problemów, a anulowanie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można dokonać gotówką (w złotówkach i euro) ewentualnie przelewem bankowym. Innym atutem jest też bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, a także możliwość skorzystania z kompresora oraz naładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach to gwarancja komfortu oraz bezpieczeństwa pojazdu.

Nasze dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]