pozycjonowanie Kraków, pozycjonowanie www Kraków

Pozycjonowanie Kraków – usługa dla firm z małopolski

Reklama Tematyka stron internetowych Usługi

Ogólna dostępność internetu oraz łatwość korzystania z niego do wyszukania potrzebnych usług i artykułów przyczyniła się do tego, że każda firma chce obecnie wybić się w sieci. Naturalnie, samo założenie strony firmowej nie znaczy, że nowi klienci do nas trafią – kluczowa jest wszak widoczność na wysokich pozycjach wyników wyszukiwania. Wiele małych przedsiębiorstw, które działają jedynie w określonym województwie lub nawet w jednej miejscowości, przykładowo w Krakowie lub w Wrocławiu, zastanawia się, czy warto pozycjonować stronę firmową. Odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron – pokaż swoje usługi docelowym odbiorcom

Użytkownicy sieci poszukując w wyszukiwarkach usług lub sklepów stacjonarnych stosują przeważnie frazy lokalne, a więc mających w składzie nazwę konkretnego miasta, jak np. “restauracja indyjska kraków”, “sklep plastyczny kraków” lub “wizażystka kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla niewielkich podmiotów na pokazanie swojej oferty docelowym odbiorcom, rezydującym na danym obszarze. Oferta pozycjonowania dla przedsiębiorstw regionalnych ma wszystkie cechy typowego pozycjonowania. Wyróżnia się w zasadzie tym, że strategia SEO zorientowana jest na podwyższenie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, na przykład przez przygotowanie zoptymalizowanego pod owe frazy treści, założenie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma oraz pozyskiwanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami, które pozwalają wyszukiwarkom powiązać firmę z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie dla biznesów z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net działa w branży projektowania stron www i pozycjonowania, optymalizacji od ponad 10 lat. W trakcie tego okresu dogłębnie poznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym regionalnym biznesom zwiększyć widoczność ich stron www i tym samym trafić do nowych odbiorców. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, rozbudowę treści, jak również pozyskiwanie linków. Nad realizacją planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem prac czuwa osobisty Account Manager, a korzystając z naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może kontrolować w dowolnej chwili efekty pozycjonowania.

Nasze dane adresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]