Profesjonalna księgowość

Usługi Usługi finansowe i rachunkowe

Rozliczenia z US mogą dla części przedsiębiorców stać się źródłem sporych problemów. Aby uporać się z tym bez niebezpieczeństwa dotkliwych niekiedy sankcji pieniężnych, potrzebne są profesjonalne kwalifikacje – a tych nie posiada większość biznesmenów. Jeśli więc mało umiemy w kwestiach podatkowych, trafionym wyjściem okaże się zlecenie ich specjalistom. Duże firmy zazwyczaj zatrudniają swoich księgowych, ale to rozwiązanie jest zbyt kosztowne dla mikrofirm. Ich szefowie słusznie postąpią rozpoczynając współpracę z doświadczonym biurem księgowym. Jak jednak znaleźć firmę oferującą niezawodne usługi księgowe? O czym powinniśmy wiedzieć, by uniknąć niemiłych pomyłek?

Które usługi księgowe oferują biura?

Usługi księgowe świadczone przez profesjonalne firmy gwarantują bezproblemowe działanie firmy na różnych płaszczyznach. Dzięki nim bez komplikacji rozliczymy się z załogą, bez błędów stwierdzając, jakie jest wypracowane przez nich wynagrodzenie. Dzięki usługom księgowym, jak napisaliśmy wcześniej, ustrzeżemy się też trudności z fiskusem i ewentualnych kar finansowych. Warto też dodać, iż usługi dobrych biur umożliwiają również bezproblemowe uzyskanie unijnych dopłat – między innymi dla pracodawców angażujących niepełnosprawnych.

Jak wybrać najlepsze usługi księgowe?

Opisane zyski będą jednak dostępne dla nas tylko wówczas, kiedy znajdziemy odpowiednie biuro rachunkowe. Jak sobie z tym poradzić? Najwięcej mówi nam o tym fakt, czy konkretne biuro ma certyfikat przyznany przez Ministerstwo Finansów – gwarantuje on, że prowadzona przez nie księgowość zawsze jest najwyższej jakości. Dobrze również wybrać usługi księgowe tych firm, które wykupiły ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej – w przypadku błędów możliwe straty będą uregulowane z otrzymanych dzięki temu środków.

Nasze dane adresowe:
Kancelaria Rachunkowa Frankowska sp. j.
ul. Mogilska 40/32
31-546 Kraków

Mob.: + 48 605-441-057
E-mail: [email protected]