Transfer na lotnisko – zamiast autobusu

Logistyka i spedycja Usługi

Po długim locie w końcu lądujemy. Jest jednak późno, zaś przy porcie lotniczym nie czeka żadna taksówka. Podróż komunikacją miejską również nie będzie najlepszym rozwiązaniem. Raz, że nie kursują już tak często, po drugie – mamy drogie walizki. By tego uniknąć, podróż biznesową należy zaplanować zawczasu, a także zarezerwować transfer na lotnisko i w drugą stronę. Tym bardziej, iż dziś nie będzie to problemem. W miejscowościach z ważnymi lotniskami funkcjonują bowiem firmy świadczące transfer na lotnisko i do hotelu. Co istotne, ich oferta z pewnością spełni potrzeby najbardziej wymagających pasażerów. Czym zatem różni się od tradycyjnego transportu? Czemu opłaca się wybrać tę opcję?

Czemu warto postawić na transfer na lotnisko?

Większość pasażerów niewątpliwie ucieszy to, iż przedsiębiorstwa oferujące transfer z lotniska w Balicach i pozostałych dużych miastach operują flotą złożoną tylko z ekskluzywnych samochodów – na przykład Mercedesów. W odróżnieniu od tradycyjnego taxi, klienci mają szansę zlecić transport swoich kontrahentów w interesach – taksówkarz odbierze klienta z lotniska i dostarczy w określone miejsce. Powinniśmy też zaznaczyć, że transfer na lotnisko oraz do hotelu obejmuje większe podróże – pasażerowie mogą zlecić trasę do innego miasta, a nawet województwa.

Ceny transferu na lotnisko

Z uwagi na jego różne zalety oraz oferowane luksusowe warunki podróży zrozumiałe jest, tego typu transfer na lotnisko bywa nieco bardziej kosztowny od zwykłej taksówki. Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę fakt, iż korzystając z tej opcji mamy szansę dojechać do oddalonych miast, różnice w kosztach nie okażą się znaczące. Transport w obrębie miasta to koszt rzędu 70 PLN. Natomiast klienci wyruszający z Krakowa, którzy poza prowadzeniem biznesu zainteresowani są również poznaniem południa Polski, mogą odbyć kursów do okolicznych miejscowości – między innymi Oświęcimia.