VIP TAXI przewiezie Cię na lotnisko w Krakowie

Logistyka i spedycja Usługi

Luksusowe usługi taksówksarskie na terenie Krakowa to rozwiązanie dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. Zweryfikujmy detale tej oferty i przekonajmy się kto korzysta z usługi VIP TAXI .

VIP TAXI w Krakowie – luksusowa flota pojazdów

VIP TAXI w Krakowie obejmuje przewóz klientów i walizek na teren lotniska Balice lub w inne miejsce na terenie kraju. Szofer chętnie pomoże z torbami podróżnymi, stanie bezpośrednio pod płytą lotniska, a także może odebrać nas z hali przylotów. Sposób płatności jest dowolny – możemy zapłacić w formie papierowej albo elektronicznie oraz np. w euro. Z usług najczęściej korzystają dyrektorzy ogromnych firm, która przyjeżdża do Krakowa na wszelkiego rodzaju szkolenia lub spotkania biznesowe. Oczekuje ona oczywiście świetnej floty pojazdów, bezproblemowego dowozu na miejsce i eleganckich warunków. Przedstawiciele tych firm najczęściej są przewożeni eleganckimi autami, np. Mercedesem klasy S, ponieważ jest on bezpieczny i prezentuje się elegancko.

VIP TAXI – poznaj luksus

Z VIP TAXI Kraków jeżdżą też osoby prywatne, często bardzo zamożne oraz gwiazdy – sportowcy czy artyści. Z reguły zależy im na komfortowym poruszaniu się po mieście, liczą także na dyskrecję. Flota pojazdów są luksusowo wyposażone, mają klimatyzację, wygodne kanapy. Szoferzy są profesjonalnie przygotowani do pracy i świetnie znają języki obce.