Wedding planner – profesjonalny konsultant ślubny

Usługi

Na https://whataday.pl/ znajdziesz wedding plannera Kraków na miarę Twoich potrzeb

Ślub to niewątpliwie najważniejsze wydarzenie w życiu wielu osób. Nic zatem zaskakującego, iż organizując tę uroczystość robimy wszystko, aby uniknąć przykrych sytuacji i sprawić, żeby ta okoliczność na długo zapadła w pamięć uczestników. Jak pewnie wielu z czytelników już doświadczyło, zaplanowanie wesela to duży problem – należy zatroszczyć się na przykład o udostępnienie sali, angaż zespołu czy dekorację świątyni. Podczas nerwowych czasem przygotowań łatwo jednak zapomnieć o niektórych sprawach, co może skutecznie zniszczyć atmosferę tego wyjątkowego wydarzenia. Właśnie z tego powodu nowożeńcy coraz chętniej stawiają na usługi, które oferuje wedding planner. Na czym jednak one polegają?

Wedding planner – dlaczego się opłaca?

Najistotniejszym atutem zatrudnienia wedding plannera jest bez wątpienia wygoda i spokój – nie trzeba martwić zawieraniem współpracy z zespołem, dekoratorem, właścicielem sali oraz fotografem. Wskazówki, jakie świadczy wedding planner to także najlepsze wyjście dla tych osób, które nie znają realiów branży weselnej i nie potrafią znaleźć dobrych kwiaciarek oraz muzyków. Z kolei orientujący się w niej dokładnie wedding planner powie nam, jak znaleźć te propozycje, które na pewno spełnią ich oczekiwania. Przez to wesele na pewno będzie wspaniałym świętem i odbędzie się bezstresowo.

Ile wydamy na usługi wedding plannera

Wbrew powszechnym opiniom na usługi wedding plannera mogą zdecydować się nie tylko małżeństwa z dużym budżetem. To wszak idealne wyjście dla partnerów chcących zmniejszyć koszty związane ze ślubem, gdyż obyty na rynku usług ślubnych wedding planner może wybrać kilkakrotnie mniej kosztowne oferty. Zwłaszcza, iż jego porady nie są wcale dużym wydatkiem. Ze względu na szeroki zakres usług jakie może zaoferować wedding planner, ich cena będzie zazwyczaj ustalana osobno z poszczególnym klientem. Natomiast w obliczu innych kosztów związanych z weselem ten na pewno nie będzie ogromny.

Nasze dane adresowe:
What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]