Wylatujesz na wakacje? Zostaw samochód na parkingu długoterminowym

Logistyka i spedycja Usługi

Tani parking Balice - unikalną ofertę poznasz na pandaparking.pl

Podróż samolotem jest popularnym sposobem transportu, lubianym zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, by udać się na wycieczkę musimy dostać się do portu lotniczego. Jeśli zdamy się na transport publiczny, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak woli skorzystać z własnego auta, ale to rodzi pytanie: gdzie go zaparkować w trakcie naszego wyjazdu?

Zostaw auto pod dobrą opieką – parking przy lotnisku

Jasne, że najłatwiejszym wyjściem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podwózkę pod port lotniczy, a później o odebranie nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość organizacji takiego transportu, gdyż mnóstwo wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach pracy. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu dużych lotnisk, na przykład w Balicach koło Krakowa, utworzyły się długoterminowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą można pozostawić samochód na kilka dni. Korzystanie z takich parkingów jest bezpieczne – nad naszą własnością czuwa wyszkolona ochrona, , a zaparkowane tam samochody są ubezpieczone na czas postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co oferują długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach często oferują też inne udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach koło Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w kilka minut i to razem z bagażami. Kierowca parkingu odbierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również zważyć przed podróżą bagaż podręczny i zyskać pewność, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Nasze dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]