Wyróżnij swoją firmę w Mapach Google – dodaj wirtualny spacer

Reklama Usługi

Zobacz, kto wykona dla Ciebie wirtualny spacer w Google Moja Firma.

Promocja firmy w Mapach Google to w dzisiejszych czasach jeden z najistotniejszych punktów reklamy marki w sieci. Z jej pomocą jesteśmy widoczni dla internautów wyszukujących konkretnej usługi w danej lokalizacji i umożliwia to zdobycie wielu klientów. Istnieje fenomenalny sposób, żeby pośród sporej ilości podobnych firm w naszym mieście wyróżnić się na Mapach Google i zdystansować konkurencyjne marki. Jednak czym jest wirtualny spacer 3D? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze bardziej efektywna? Dlaczego należy się na niego zdecydować? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Jak działa promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od dodania swojej wizytówki w Google Moja Firma i zaznaczeniu swojej obecności się na mapie w danym mieście. Od tej pory będziemy oznakowani na mapie Google jako pinezka i wyświetlani użytkownikom szukającym konkretnych przedsiębiorstw, marek bądź usług. Jednakże sama obecność w tym miejscu może nie być wystarczająca, by prześcignąć konkurencyjne marki i przyciągnąć do siebie klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, trzeba wykonać kilka kolejnych kroków, które pomogą nam sprawniej się reklamować. Bezsprzecznie należy do nich uzupełnienie w wizytówce Google wszystkich aktualnych informacji, odpowiedniego opisu firmy, adresu www naszej strony internetowej i umieszczenie estetycznych zdjęć. Jest również inny znakomity sposób na promocję naszej firmy w Google Maps, który wyróżni nas z tłumu wielu marek, bowiem nadal mało firm go wykorzystuje. Jest to wirtualny spacer po firmie, który można wstawić jako dodatek tradycyjnych zdjęć w wizytówce na mapach Google.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma – czy to się opłaca?

Wirtualny spacer po firmie to spacer podobny do Google Street View, ale przedstawiający nasze biuro lub lokal. Przy użyciu wirtualnego spaceru możemy chodzić po korytarzach i zajrzeć do pomieszczeń. Taki spacer możemy też odbywać na przeróżnych urządzeniach np. mobilnych czy też w okularach VR. Umożliwia to potencjalnemu klientowi wygodne i szybkie sprawdzenie wszystkich „zakamarków” naszej firmy. Chociaż technika ta nie jest trudna do zrealizowania, jest nad wyraz efektowna i przykuwa uwagę wielu użytkowników. Nadal jednak mało przedsiębiorstw postanawia ją wykorzystać, pomimo tego, iż wirtualny spacer Google ma wiele zalet i jest jedną z najskuteczniejszych metod na udaną promocję firmy w Mapach Google oraz zdystansowanie konkurencyjnych firm w danej lokalizacji. Zaleca się uzupełnić wizytówkę na Mapach Google o taki spacer, ponieważ sama wyszukiwarka rekomenduje wizytówki, które posiadają profesjonalne i wysokojakościowe zdjęcia oraz wirtualne spacery. Również klienci mający możliwość zwiedzenia naszej firmy, restauracji czy gabinetu medycznego, znacznie łatwiej przekonają się do korzystania z naszej oferty. Raz wyłożone fundusze na wykonanie takiego spaceru będą procentowały przez wiele lat bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Nasze dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]