Zabytkowy samochód czy luksusowy Mercedes do ślubu?

Usługi

Niewątpliwie niezwykle istotnym sprawą w życiu każdego z nas jest zmiana stanu cywilnego. Wszystko musi być w tym dniu idealnie przygotowane – nic nie może sprawić zawodu. Dzień ślubu jest zwykle zaplanowany w najdrobniejszych szczegółach. Zasadniczym elementem jego oprawy jest samochód, którym oblubieńcy udadzą się do ślubu – jest ono symbolem ekskluzywności.

Samochód do ślubu – droga do kościoła dawniej i dziś

Obecnie tradycją jest, aby narzeczeni pokonali drogę na uroczystość samochodem. Kiedyś zapewniał to pojazd zaprzężony w dwa przystrojone rumaki. Ale wraz z pojawieniem się techniki konie zostały wyparte przez auta. Samochód do ślubu jest elementem, który winien być zapamiętany przez zgromadzonych gości. Jednak oprócz oczekiwanej, godnej oprawy, samochód jest też szybkim sposobem dotarcia do celu. Zwłaszcza teraz, gdy nie przemieszczamy się już tylko w granicy ograniczonego terenu zamieszkania, ale często przemierzamy przed ceremonią kilka lub kilkanaście kilometrów – wszak w dzisiejszych czasach droga z kościoła do sali weselnej przebiega zazwyczaj przez fotograficzne studio.

Co wybrać – zabytkowe auto czy Mercedes do ślubu?

Na wybór idealnego samochodu mogą mieć wpływ moda, a także indywidualne upodobania. Przeważnie ogół wstępujących w związek małżeński preferuje auta z najnowszej oferty znanych marek, np. Mercedesa. Na rynku usług przewozowych dedykowanych młodej parze zauważymy także pojazdy z najnowszej oferty salonów, jak również te retro. Nowożeńcy najczęściej wybierają nowoczesne limuzyny w stonowanej, nierzucającej się w oczy czarnym kolorze. Całość powinna stanowić doskonałą harmonię, więc wytworne wnętrza ze skóry są już standardem. Wypożyczalnie aut do ślubu zapewniają nowożeńcom możliwość wynajmu pojazdu wraz z kierowcą zaznajomionym z etykietą ślubną. Osoba, która poprowadzi samochód jest także gwarantem powodzenia naszej ceremonii. Zatem potrzebny jest profesjonalny kierowca, który bez opóźnień dowiezie nas do celu, przy czym wykaże się dyskrecją i nie skradnie naszego show.