Kancelaria prawna – odszkodowania za błędy lekarskie

Wymiar sprawiedliwości

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. posiada wyjątkowo rozbudowany dział dochodzenia odszkodowań. Główne kategorie spraw z jakimi przyszło się nam dotychczas mierzyć to przede wszystkim odszkodowania za wypadki komunikacyjne, za zagubiony bagaż czy nieudane wakacje lub za szkodę będącą skutkiem czynów niedozwolonych, takich jak błędy medyczne i pobicie. Przykłady tego typu spraw można nieprzerwanie mnożyć, ale ważne jest to, że każdorazowo w przypadku powstania szkody jesteśmy gotowi do zapewnienia pomocy prawnej.

Odszkodowania za wypadki komunikacyjne i błędy lekarskie

W naszej codziennej pracy podejmujemy się dochodzenia odszkodowań w przypadkach różnego typu. Mamy doświadczenie w odszkodowaniach wynikłych z wypadków zarówno komunikacyjnych, jak i innych, jak np. upadek na śliskiej powierzchni. Nierzadko prowadzimy także sprawy wynikłe ze szkody powstałe podczas wyjazdów wakacyjnych, spowodowanych m.in. rozbieżnościami w wykupionej ofercie a faktycznymi warunkami panującymi w hotelu lub kiedy bezprawnie nie wpuszczono nas na pokład samolotu. O naszą pomoc zwracają się także osoby poszkodowane w związku z błędami medycznymi, takimi jak podanie niewłaściwych leków, leczenie przez dentystę niezgodnie z zasadami sztuki lekarskiej czy powikłania przy porodzie lub operacji.

Rola kancelarii radców prawnych w sprawach o odszkodowanie

W trakcie prowadzenia postępowań odszkodowawczych mierzymy się z drastycznymi doświadczeniami naszych Klientów, jak wypadek samochodowy, w skutek którego zginęła bliska im osoba, pobicie czy kalectwo spowodowane przez niekompetentnego lekarza. Zawsze wiąże się to też z wieloletnią traumą, z jaką przychodzą do nas poszkodowani. Naszym obowiązkiem jest ocena stanu faktycznego, a następnie na jego podstawie oszacowanie jakiego odszkodowania może dociekać poszkodowany. Nie ma w tej kwestii sztywnych wytycznych, jednakże nasze doświadczenie pozwala nam udzielenie Klientom informacji, która ułatwia im decyzję co do dalszego rozwoju sprawy.