Poznaj rolę radców prawnych w zakresie prawa pracy

Wymiar sprawiedliwości

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. posiada wieloletnie doświadczenie w sferze prawa pracy, zarówno z punktu widzenia pracownika, jak i pracodawcy. Nasza działalność koncentruje się nie tylko na toczeniu spraw sądowych, ale także na doradztwie w obszarze bieżącego stosowania prawa pracy.

Prawo pracy – rola kancelarii prawnej

Reprezentując Pracodawców, na co dzień pomagamy im w tworzeniu wszelkiego typu dokumentacji na etapie nawiązania stosunku pracy, jego kontynuacji, jak i zakończenia. Pomoc prawna jaką świadczymy ma za zadanie nie tylko przeprowadzić naszych Klientów przez te stadia, ale także ustrzec ich przed sprawami sądowymi z pracownikami. Zdajemy sobie sprawę, iż wraz z rozkwitem prowadzonej działalności gospodarczej, stosowanie prawa pracy staje się coraz większym wyzwaniem. Dlatego też naszym priorytetem jest praca w sposób niewidoczny dla Klienta, który dzięki temu może skoncentrować się na kierowaniu biznesem, a nie na zawiłościach prawnych.

Prawo pracy – kancelaria prawna w roli pełnomocnika Pracownika

Niezwykle często występujemy w roli pełnomocnika Pracownika. W tym zakresie o wiele częściej nasza pomoc polega na prowadzeniu spraw sądowych związanych z nawiązaniem stosunku pracy, bezzasadnym zwolnieniem lub chociażby godzin nadliczbowych. Bezsprzecznie obliguje nas to do zupełnie innego zaangażowania, gdyż tego typu sprawy wiążą się ze znacznymi problemami na tle postępowania dowodowego. Z tego powodu przekonanie sędziego do racji Klienta jest sporym wyzwaniem.