Wsparcie w sprawach podatkowych – kancelaria prawna

Usługi Wymiar sprawiedliwości

Prawo podatkowe to trudna dyscyplina, która wymaga znajomości aktów normatywnych oraz bieżącego poszerzania kwalifikacji. Kancelaria prawna zajmująca się zagadnieniami związanymi z podatkami to podmiot, który pomaga przedsiębiorstwom i osobom prywatnym. Jaki jest zakres jej działalności?

Kancelaria prawa podatkowego – podatek PIT

Profesjonalna oferta prawa podatkowego może pomóc w wielu kwestiach. Kancelarie zajmują się np. pomocą w zakresie należności podatkowych – VAT, od spółek, dochodowego, a także analizą umów, dokumentów, sporządzaniem opinii prawnych i skarg kasacyjnych. Fachowa kancelaria prawna może także reprezentować swojego klienta przed organami kontroli skarbowej. Na tym jednak nie koniec – w zakres usług wchodzi również wsparcie w sprawie prawa pracy oraz umów zleceń. Boisz się kontroli fiskalnej w spółce? Fachowcy z zakresu prawa podatkowego zajmą się wszystkim za Ciebie.

Kancelaria prawa podatkowego – analiza procesów likwidacji

Kancelarie prawne doradzają także w zakresie prowadzenia podmiotów gospodarczych. Konsultują one sprawy związane z kwalifikacją przychodów i kosztów, likwidowaniem spółek, kupowaniem nieruchomości oraz przygotowywaniem pism do odpowiednich organów. Poza tym specjalistyczna kancelaria prawna zajmuje się sprawdzaniem procesów, takich jak fuzje i likwidacje, pomaga uzupełniać formularze rozliczeń, jak również zajmuje się usługami dodatkowymi, jak przykładowo doradztwem w sprawach podatku od czynności cywilnoprawnych. Nie da się ukryć, że zakres działalności kancelarii prawnej jest bardzo duży – oprócz firm, obejmuje także osoby prywatne. Masz problem z fiskusem? Nie martw się! Profesjonalne podmioty pomogą Ci w każdej sprawie.