Aromatyczna kawa wysokiej jakości – zamienniki kapsułek A Modo Mio

Robienie zakupów Żywność

Zobacz, gdzie kupić kapsułki Lavazza A Modo Mio, wejdź na cafessima.pl

Podmiotów przetwarzających kawę są tysiące, jakkolwiek Lavazza nieprzerwanie znajduje się na liście tych najbardziej rozpoznawalnych. Niewiele osób wie, iż początek firmy Lavazza sięga ostatniego dziesięciolecia XIX w. w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za ekwiwalent około 20$ nabył niewielki obiekt handlowy, gdzie mielono ziarna kawy i wyrabiano ich autorskie kompozycje. Ekspresowo podbiły one serca mieszkańców miasta. Wiek później firma Lavazza w dalszym ciągu oczarowuje aromatem swoich mieszanek, określając trendy także w obszarze kaw w kapsułkach.

Zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio

Jednymi z najpopularniejszych dzisiaj ekspresów na kapsułki z kawą są te z kolekcji Lavazza A Modo Mio. Wykorzystywane są one zarówno w naszych domach, jak i w prestiżowych biurach. Z ich pomocą sporządzenie apetycznej, pachnącej kawy zajmuje wręcz moment. Posiadacze ekspresów do kawy Lavazza nie muszą jednakże używać wyłącznie z kompozycji smaków sprzedawanych przez tę firmę. Obecnie w sklepach znaleźć można sporo odpowiedników kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio. Nieraz są one nieco tańsze, ale wciąż wyróżnia je wysoka jakość.

Zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio – połączenia robusty i arabiki

Najwięcej zamienników kapsułek do ekspresów A Modo Mio odkryjemy w asortymencie Italian Coffee, firmy która także pochodzi z Włoch i zajmuje się produkcją kapsułek z kawą do licznych modnych ekspresów tego typu. Produkuje ona zarówno napoje kawowe będące pyszną mieszanką arabiki (Venezia), jej połączeniem z robustą (Cremoso Invidia czy Napoli Ristretto), jak również napoje o smaku popularnego włoskiego likieru (Sambuca), kawy z mlekiem (Cortado Macchiato) czy organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio).

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]