kapsułki do ekspresu tchibo cafissimo

Czy istnieją zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Robienie zakupów Żywność

Technika parzenia kawa w kapsułkach jest znana od schyłku lat 70-tych i powoli pozyskiwała sobie tysiące miłośników. Ten wygodny proces pozwala na przygotowanie napoju wysokiej jakości niezwykle nieskomplikowaną metodą – wystarczy umieścić kawę w kapsułce w zasobniku w stosownym urządzeniu, dodać wodę do pojemnika i zaledwie po minucie można delektować się pobudzającą kawą.

Kawy speciality z Kolumbii i Nikaragui – zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo

Znamy kilka systemów takiego parzenia kawy. Ten należący do niemieckiego koncernu Tchibo jest jednym z popularniejszych na świecie. Kapsułki Tchibo Cafissimo mają inna formę niż pozostałe, co przez wiele lat narzucało klientom wymóg zaopatrywania się w kapsułki z kawą u jednego dostawcy. Problem ten tyczył się wszelkich systemów kaw w kapsułkach, jakkolwiek w ostatnim czasie oferowanych jest w sklepach – także w Polsce – sporo ich zamienników. Firma Italian Coffee produkuje kapsułki do sporej ilości systemów, w tym również zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo producent ten stworzył linię kaw speciality, czyli tzw. kaw single origin. Taka kawa charakteryzuje się tym, iż wywodzi się z jednego gatunku, uprawy oraz zbioru. Smak takiej kawy jest unikalny, bowiem wytworzyło go sporo rozmaitych czynników, na przykład warunki atmosferycznepanujące w danym roku. Mieszanie kaw single origin z mlekiem czy dodatkami aromatyzującymi zagłusza ich unikatowe nuty smakowe. W sklepach kupimy zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo zawierające kawę z ziaren z Angoli (robusta), jak również z Nikaragui i Brazylii (arabika). W tych kawach wyraźnie odczuwalne są nuty czekoladowe, kwiatowe oraz kakaowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo – wysokiej jakości każdego poranka

Ekspresy do kawy w kapsułkach sprawdzą się zarówno w urzędach lub hotelach, jak i w domu. Cena kawy w przeliczeniu na jedną porcję nie jest znaczna – przeważnie mieści się w granicy 1,10-1,40 zł. Oznacza to, iż taka kawa jest kilka razy tańsza aniżeli podobny napój podawany w kafejkach w galerii bądź na stołówkach w biurze. Nietuzinkowe wzornictwo oraz niewysokie ceny ekspresów na kapsułki sprawiają, iż z każdym rokiem częściej znajdują one miejsce w naszych domach. Z ich pomocą podamy znajomym najwyższej jakości kawę w czasie weekendowych spotkań, a przy tym sami będziemy cieszyć się kubkiem takiej kawy każdego dnia, nie lękając się o ogromne koszty. Jeżeli zamierzamy kupić zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo sprawdźmy uprzednio czy będą nadawać się do posiadanego przez nas sprzętu.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]